Mogo/LSPA arī sezonas otrajā savstarpējā mačā sagrauj Dinaburgu

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 10:0 sagrāva Dinaburga hokejistus. Mogo/LSPA labā vārtus guva Elvis Želubovskis, Gatis Gricinskis, Rihards Simanovičs, Ričards Grīnbergs, Vladimirs Mamonovs, Lauris Rancevs, Kārlis Ozoliņš, Rūdolfs Polcs, Jānis Ozoliņš un Oskars Bārtulis.

Cerības uz līdzvērtīgu spēkošanos ar Mogo/LSPA viesiem no Daugavpils saglabājās tikai pirmajā trešdaļā, kad mājnieki guva vienus vārtus. Perioda vidū Gatis Gricinskis parādīja, ka metīs pa vārtiem, piespēlēja Elvisam Želubovskim, kuram atlika mest ripu tukšajā stūrī. Otrā trešdaļa sākās ar paša Gricinska vārtiem. Ripa pēc Gata metiena trāpīja pa Timofeja Filipova slidu un lidoja garām vārtsargam Ernestam Tomasam. Tālāk sekoja Riharda Simanoviča precīzs metiens no zilās līnijas, Ričarda Grīnberga metiens, neapturot ripu, un Vladimira Mamonova pieliktā nūja pēc Toma Opelta metiena - 5:0. Ar to spēles laiks beidzās Tomasam, kura vietu Dinaburgas vārtos ieņēma Aleksandrs Mucenieks. Arī viņam neizdevās atstāt savu vārtus neskartus ilgi - Lauris Rancevs ieslidoja viesu zonā un ar precīzu metienu pārspēja arī Mucenieku.

Trešajā periodā jau pirmajā minūtē Lauris Bajaruns pie vārtu tālā staba atrada Kārli Ozoliņu - 7:0. Pēc divām minūtēm Rūdolfs Polcs, izslidinot ripu sev starp kājām, apspēlēja aizsargu un tūlīt arī pārspēja Mucenieku. Kārļa Ozoliņa piespēli gar vārtiem izmantoja Jānis Ozoliņš, un Bajaruns ar vēl vienu precīzu piespēli uz vārtu priekšu palīdzēja gūt vārtus Oskaram Bārtulim - pārliecinoša Mogo/LSPA uzvara 10:0.

Par labāko spēlētāju Mogo/LSPA komandā tika atzīts Gatis Gricinskis, Dinaburga vienībā – Aleksandrs Mucenieks.

Nākamā Mogo/LSPA spēle paredzēta sestdien, 23.oktobrī, 13:30 izbraukumā ar HS Rīga hokejistiem.