Mogo/LSPA apspēlē Latvijas čempionus Olimp/Venta 2002

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 3:1 uzvarēja čempionu titula īpašniekus Olimp/Venta 2002. Mogo/LSPA labā vārtus guva Ričards Grīnbergs, Lauris Rancevs un Deivids Sarkanis.

Mogo/LSPA pret Latvijas čempioniem vadībā izvirzījās pirmās trešdaļas vidū. Elviss Želubovskis piespēlēja Krišam Lipsbergam, un mājnieku aizsarga metienu no zilās līnijas pielaboja Ričards Grīnbergs. Olimp pieprasīja tiesnešiem pārliecināties par epizodes atbilstību noteikumiem, un pēc video atkārtojuma noskatīšanās vārtu guvums tika apstiprināts, bet viesi tika pie divu minūšu noraidījuma.

Nākamie vārti tika gūti tikai pašās otrā perioda beigās, kad pēc Riharda Simanoviča bīstamas spēles ar augsti paceltu nūju Mogo/LSPA atradās mazākumā. Viesi uzbrukuma zonā pazaudēja ripu, un Lauris Rancevs, aizbēdzis no Olimp hokejistiem, ar spēcīgu metienu pārspēja Andreju Bonču-Brujeviču.

Krietni veiksmīgāk viesi izmantoja vairākumu spēles 47.minūtē. Albertam Ķirsonam izdevās mainīt ripas lidojumu pēc Aleksandra Jerofejeva metiena, pārspējot Henriju Anču un samazinot rezultāta starpību. Nedaudz vairāk kā divas minūtes līdz spēles beigām Bonča-Brujeviča vietā nāca sestais laukuma spēlētājs. Olimp hokejistiem otro reizi pārspēr Anču neizdevās, bet līdz ar beigu signālu tukšajos viesu vārtos ripu iemeta Deivids Sarkanis – 3:1 Mogo/LSPA trešā uzvara pirmajās trijās sezonas spēlēs.

Mogo/LSPA komandā par labākos spēlētāju tika atzīts Kārlis Bucenieks, Olimp/VENTA 2002 – Gatis Sprukts.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs trešdien, 22.septembrī, 19:15 savā Mogo hallē tiekoties ar Zemgale/LLU hokejistiem.