Mogo izbraukumā piekāpjas Zemgale/LLU

Sestdien, 15.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 5:7 piekāpās HK Zemgale/LLU hokejistiem. Mogo labā pa diviem vārtiem guva Gatis Gricinckis un Kārlis Ozoliņš, vienus - Elviss Želubovskis.

Mogo vadībā izvirzījās pirmie. 6.minūtē Reiņa Petkus vārtos ripu iemeta Gatis Gricinckis. Pēc pusotras minūtes Gatis Sprukts pārspēja arī Renāru Kazanovu, bet Kārlis Ozoliņš atkal vadībā izvirzīja viesus. Juliānam Misjum izdevās izmantot skaitlisko vairākumu, vēlreiz panākot neizšķirtu.

Otrajā periodā Gricinckis un Ozoliņš katrs guva savus otros vārtus mačā. Veiksmīgi viesiem sākās arī trešā trešdaļa. 37.sekundē Elviss Želubovskis panāca jau 5:2 Mogo labā. Pārsvaru viesiem tomēr noturēt neizdevās. Septiņu minūšu laikā Aleksandrs Novikovs, Jegors Kurbatovs un Valentīns Feoktistovs panāca neizšķirtu, un Kazanova vietā viesu vārtos devās Henrijs Ančs. Tomēr Kurbatovam nevajadzēja pat pilnu minūti, lai pārspētu arī Anču. Spēles izskaņās savus otros vārtus guva arī Sprukts, un Zemgale/LLU izcīnīja uzvaru 7:5.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 19.februārī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Olimp hokejistiem.