Gricinskim gūstot trīs vārtus, Mogo/LSPA pārliecinoši uzvar HS Rīga

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta mājas spēlē ar 8:2 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo/LSPA labā trīs vārtus guva Gatis Gricinskis, pa vieniem Kārlis Ozoliņš, Lauris Bajaruns, Andris Siksnis, Jānis Ozoliņš un Kārlis Bucenieks.

Mogo/LSPA spēli sāka ar Linardu Lipski, HS Rīga - ar Kārli Beķeri-Brīvkalnu vārtos. Līdz pirmajam vārtu guvumam bija jāgaida tikai 52 sekundes. Jānis Ozoliņš piespēlēja uz vārtu priekšu, kur Gatis Gricinskis ar precīzu metienu izvirzīja mājniekus vadībā. Pēc četrām minūtēm HS Rīga rezultātu izlīdzināja. Mārtiņš Krūklītis viens pats tika no savas zonas pāri visam laukumam, un ar nūjas neērto pusi meta ripu virs Lipska labā pleca. Perioda vidū Kārlis Ozoliņš izmantoja Ričarda Grīnberga piespēli no aizvārtes un vēlreiz izvirzīja vadībā Mogo/LSPA. Arī šoreiz mājnieki ilgi vadībā neatradās - no kreisā iemetiena apļa otros vārtus HS Rīga labā guva Mārtiņš Špaks.

Otro trešdaļu Mogo/LSPA sāka ar Henriju Anču vārtos. Šajā periodā tika gūti vieni vārti - Gricinskis no vārtu priekšas trešo reizi pārspēja Beķeri-Brīvkalnu. Trešajā periodā pēc mājnieku metieniem ripa vēl piecas reizes pabija HS Rīga vārtos. Pēc Kārļa Bucenieka metiena veiklākais vārtu priekšā bija Lauris Bajaruns, mainot ripas lidojumu vārtus guva Andris Siksnis, Vladimira Mamonova piespēli izmantoja Jānis Ozoliņš un pēc Gricinska uzvarēta iemetiena Bucenieks precīzi meta no zilās līnijas. Pēc septītajiem ielaistajiem vārtiem Beķeris-Brīvkalns devās malā, savu vietu vārtos dodot Deivam Rolovam. Mača priekšpēdējā minūtē pēc tālas un precīzas Deivida Sarkaņa piespēles Gricinskis izslidoja viens pret Rolovu, skaisti nomānija vārtsargu un guva savus trešos vārtus - pārliecinoša Mogo/LSPA uzvar 8:2.

Trīs vārtu autors Gatis Gricinskis tika atzīts par labāko spēlētāju mājniekiem, savukārt HS Rīga rindās labākā hokejista gods tika Mārtiņam Špakam.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien, 27.novembrī, 13:00 izbraukumā tiekoties ar Prizma hokejistiem.