Bajaruna hat-trick ļauj Olimp/Venta 2002 pārspēt Mogo/LSPA

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 3:4 piekāpās Olimp/Venta 2002 hokejistiem. Mogo/LSPA labā vārtus guva Jānis Straupe, Andris Siksnis un Toms Opelts.

Mogo/LSPA vadībā izvirzījās jau pašā spēles sākumā. Viesi nopelnīja noraidījumu par spēles laika vilcināšanu, un Jānis Straupe vairākumā pēc Gata Gricinska piespēles pārspēja Kārli Zakrevski. Trešdaļas vidū Lauris Bajaruns pretkustībā noķēra Mogo/LSPA vārtsargu Renāru Kazanovu un rezultātu izlīdzināja. Perioda izskaņā mājnieki vēlreiz realizēja vairākumu. Pēc Dana Ločmeļa piespēles ripa nonāca vārtu priekšā, kur Andris Siksnis otro reizi pārspēja Zakrevski.

Otrajā trešdaļā veiksmīgi beidzās viens no Mogo/LSPA noraidījumiem. Toms Opelts, atgriežoties laukumā no sodīto soliņa, saņēma piespēli no Gricinska un izgājienā vienatnē pret vārtsargu guva mājnieku trešos vārtus. Divu ripu Mogo/LSPA pārsvars gan saglabājās tikai pusotru minūti. No mājnieku uzbrucēja Patrika Trasūna kājas ripa atleca vārtu priekšā, kur Bajaruns trāpīja tukšajā stūrī.

Trešā perioda sākumā Miķelis Rēdlihs ar precīzu piespēli atrada Arvilu Bergmani, kurš trešo reizi pārspēja arī Kazanovu. Nepilnas piecas minūtes līdz spēles beigām Bajaruns uz mājnieku zilās līnijas tika pie ripas, izslidoja viens pret Kazanovu un ar metienu no nūja neērtās noformēja hat-trick. Atlikušajā laikā mājniekiem izlīdzināt rezultātu neizdevās, un Olimp/Venta 2002 izcīnīja uzvaru ar 4:3.

Mogo/LSPA par labāko spēlētāju tika atzīts Vladimirs Mamonovs, Olimp/Venta 2002 - trīs vārtus guvušais Lauris Bajaruns.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien 20.februārī, 13:00 izbraukumā tiekoties ar Prizma/IHS hokejistiem.