top of page

Asumiem bagātā spēlē Mogo/LSPA zaudē Zemgale/LLU

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā asumiem un noraidījumiem bagātā spēlē ar 1:3 zaudēja Zemgale/LLU hokejistiem. Mogo/LSPA labā vienīgos vārtus guva Renārs Krastenbergs.

Mājnieki vadībā izvirzījās spēles 15.minūtē, izmantojot Jāņa Ozoliņa noraidījumu par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju. Roberts Jekimovs piespēlēja uz vārtu priekšu, kur precīzi meta Aleksandrs Novikovs. Arī otro ripu tūlīt pēc pirmā pārtraukuma noorganizēja Jekimovs, pēc kura piespēles Rustamam Begovam atlika trāpīt tukšā vārtu stūrī. Perioda vidū, izmantojot skaitlisko vairākumu, Mogo/LSPA vienus vārtus atguva. Renāra Krastenberga pirmais mēģinājums nebija veiksmīgs, bet ar atkārtotu metienu ripa atrada ceļu vārtos.

Pirmajās trešdaļās sākušies asumi turpinājās arī trešajā periodā. Abpusējo noraidījumu nopelnīja Andrejs Lavrenovs un Novikovs, kurš bija uztriecies virsū Mogo/LSPA vārtsargam Artūram Šilovam. Spēlējot četri pret četri, jelgavnieki guva trešos vārtus. Ričards Bernhards saņēma ripu vārtu priekšā un pārspēja Šilovu. Pēc mazliet vairāk kā piecām minūtēm Šilovam spēle beidzās. Aleksandrs Visockis atkal uztriecās virsū vārtsargam, un Artūrs iespēra savam pretiniekam, saņemot 5+20 noraidījumu. Atlikušajās minūtēs saplūcās arī Renārs Demiters un Kirils Tambijevs, saņemot vēl vienu abpusējo noraidījumu, bet rezultāts vairāk nemanījās un Zemgale/LLU izcīnīja uzvaru 3:1.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs svētdien, 13.decembrī, 18:10 izbraukumā tiekoties ar Liepājas hokejistiem.