Ančam nosargājot vārtus neskartus, Mogo/LSPA izbraukuma mačā apspēlē Liepāju

Mogo/LSPA svētdien Latvijas čempionāta izbraukuma mačā ar 2:0 apspēlēja Liepājas hokejistus. Mogo/LSPA labā vārtus guva Kārlis Čukste un Renārs Krastenbergs.

Mogo/LSPA vārtos stājās Henrijs Ančs, mājniekiem - Māris Jučers. Pirmajā trešdaļā abiem vārtsargiem izdevās atvairīt visus metienus, uz tablo saglabājot divas nulles.

Pirmo reizi rezultāts izmainījās otrā perioda vidū. Krišjānis Rēdlihs no aizvārtes nolika ripu pa metienam Kārlim Čukstem, kurš precīzi trāpīja tukšajā stūrī - 1:0. Trešās trešdaļas sākumā Gatis Gricinskis no kreisā iemetiena apļa piespēlēja pāri laukumam uz labo apli Renāram Krastenbergam, kurš Jučeru pārspēja otro reizi.

Pēdējā minūtē Jučera vietā laukumā devās sestais laukuma spēlētājs, bet dabūt ripu viesu vārtos dabūt neizdevās, Mogo/LSPA svinot uzvaru ar 2:0. Henrijs Ančs rīdzinieku vārtos atvairīja visus 19 liepājnieku metienus, nopelnot mača labākā spēlētāju balvu. Arī mājnieku rindās par labāko hokejistu tika atzīts vārtsargs Māris Jučers.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs jau Jaunajā 2021.gadā, sestdien 9.janvārī, 13:30 savā Mogo hallē tiekoties ar Daugavpils Dinaburga hokejistiem.