Mogo/LSPA ar minimālu rezultātu piekāpjas Liepājai

Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar minimālu rezultātu 0:1 zaudēja Liepājas hokejistiem.

Galvenās lomas šajā mačā spēlēja abi vārtsargi Henrijs Ančs un Māris Jučers. Pirmās 40 minūtes nevienai no komandām ripu vārtos neizdevās iemest ne reizi. Vienīgie vārti tika gūti pašā trešā perioda sākumā, kad Kārlis Ozoliņš vienīgo reizi pārspēja rīdzinieku vārtsargu.

Mogo/LSPA centās atspēlēties, tomēr pārspēt Jučeru neizdevās. Juris Ziemiņš no labas pozīcijas trāpīja ripu tieši virsū mājnieku vārtsargam. Jānis Straupe labi piespēlēja vārtu priekšā Mikam Lipsbergam, bet arī pēc viņa metiena rezultāts nemainījās. Jučers tika galā arī ar Straupes un Roba Šrempa metieniem.

Spēles beigās Anča vietā nāca sestais laukuma spēlētājs. Tuvāk vārtu gūšanai gan bija liepājnieki, bet arī tukšajos vārtos ripa neielidoja, un Liepāja izcīnīja uzvaru 1:0.

Mogo/LSPA komandā par labāko spēlētāju tika atzīts Krišjānis Rēdlihs, mājniekiem - Egils Kalns.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs trešdien, 23.septembrī,19:15 savā Mogo hallē tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.