Mogo/LSPA pārliecinoši uzvar Prizma/IHS

Mogo/LSPA trešdien pirmajā Latvijas čempionāta mājas spēlē ar 6:0 pārliecinoši uzvarēja Prizma/IHS hokejistus. Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Robs Šremps, pa vieniem Jānis Ozoliņš, Jānis Straupe, Kārlis Čukste un Edgars Kurmis.

Laukuma saimniekiem vārtos stājās Henrijs Ančs, viesiem - Reinis Petkus. 14 minūtes vārtu vīri savus cietokšņus atstāja neskartus, līdz Jānis Ozoliņš ar precīzu metienu izvirzīja Mogo/LSPA vadībā. Nepagāja pat pusotra minūte, kad Jānis Straupe viesu vārtos iemeta vēl vienu ripu - 2:0.

Daudz veiksmīgāks Prizma/IHS nebija arī otrā perioda sākums. Jau pirmajā minūtē Kristers Bormanis nopelnīja 2 minūtes, un Kārlis Čukste 12 sekunžu laikā vairākumu realizēja. Trešdaļas vidū pēc Edgara Kurmja metiens rezultāts kļuva 4:0. Perioda beigās vārtus guva arī viena no visu laiku lielākajām Latvijas čempionāta zvaigznēm Robs Šremps.

Pirms trešā perioda Petkus vietu ieņēma Rihards Norvaišs. NHL drafta pirmajā kārtā izvēlētais amerikānis vēl reizi pārspēja arī viņu, un Mogo/LSPA svinēja pārliecinošu uzvaru 6:0. Ančs mājnieku vārtos atvairīja visus 16 pretinieku metienus.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien, 19.septembrī,17:00 izbraukumā tiekoties ar Liepājas hokejistiem.