Mogo/LSPA apspēlē spēcīgo Zemgale/LLU

Mogo/LSPA svētdien sezonas otrajā Latvijas čempionāta spēlē izbraukumā ar 4:3 apspēlēja spēcīgo Zemgale/LLU komandu. Mogo/LSPA labā vārtus guva Elviss Želubovskis, Gatis Gricinskis, Kārlis Čukste un Elvis Kaimiņš.

Pirmo spēli Mogo/LSPA sastāvā aizvadīja 2015.gada Nacionālās hokeja līgas drafta 130.numurs Kārlis Čukste, kā arī komandai atkal pievienojies Gatis Gricinskis. Čukste jau pirmā perioda vidū piedalījās pirmo vārtu guvumā, kad jelgavnieku vārtsargu Rihardu Cimermani pārspēja Elviss Želubovskis.

Otrajā periodā ar precīzu metienu atzīmējās arī Gricinskis, un pie pirmā vārtu guvuma tika arī Čukste - 3:0 Mogo/LSPA labā. Pēc divām minūtēm Kirils Tambijevs iemeta ripu arī Henrija Anča vārtos, samazinot rezultāta starpību.

Trešā perioda vidū Elvis Kaimiņš ceturto reizi pārspēja Cimermani. Tomēr mājnieki padoties nebija domājuši. 23 sekunžu laikā Artūrs Homjakovs un Roberts Jekimovs iemeta divas ripas Anča vārtos, viesu pārsvaru samazinot līdz minimumam. Mārtiņš Porejs un Želubovskis vēl nopelnīja apbusējo noraidījumu, pēdējā minūtē Cimermanis deva vietu sestajam laukuma spēlētājam, tomēr rezultāts vairs nemainījās, un Mogo/LSPA izcīnīja uzvaru 4:3.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs trešdien, 16.septembrī, 19:15 savā Mogo hallē tiekoties ar Prizma/IHS hokejistiem.