Mogo aizraujošā mačā apspēlē Zemgale/LLU hokejistus

Sestdien, 25.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 4:3 aizraujošā mačā uzvarēja HK Zemgale/LLU hokejistus. Mogo labā vārtus guva Rūdolfs Maslovskis, Verners Fricbergs, Agris Saviels un Andris Siksnis. Mačā vēl nebija nospēlētas pat 100 sekundes, kad Rūdolfs Maslovskis izvirzīja mājniekus vadībā. Pirmā perioda izskaņā Verners Fricbergs viesu vārtsargu Rihardu Cimermani pārspēja otro reizi un pirmajā pārtraukumā Mogo devās ar divu ripu pārsvaru 2:0. Otrajā periodā vārti netika gūti, toties aizraujoši notikumi savērpās trešajā trešdaļā. Vispirms Agris Saviels jelgavnieku vārtos iemeta trešo ripu. Vēlāk 54 sekunžu laikā Egidijs Binkulis un Daniels Goršānovs divas reizes pārspēja Renāru Kazanovu, rezultāta starpību samazinot līdz minimumam. 56.minūtē Andris Siksnis mājnieku labā guva ceturtos vārtus, ļaujot nedaudz uzelpot Mogo līdzjutējiem. Jelgavnieki tomēr pārūpējās par saspringtāku mača galotni. 64 sekundes līdz spēles beigām Aleksandrs Pavļenko ar precīzu metienu guva vēl vienus vārtus. Zemgale/LLU paņēma 30 sekunžu pārtraukumu, nomainīja Cimermani ar sesto laukuma spēlētāju, tomēr rezultāts vairāk nemainījās, un Mogo izcīnīja uzvaru 4:3. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 29.janvārī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Dinaburga hokejistiem.