Mogo pārliecinoši zaudē Kurbads hokejistiem

Sestdien, 18.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma mačā pārliecinoši ar 1:9 zaudēja HK Kurbads hokejistiem. Mogo labā vienīgos vārtus spēles izskaņā guva Elviss Želubovskis. Pirmajā periodā nekas vēl neliecināja par vēlāk piedzīvoto pārliecinošo zaudējumu. Abas komandas izturēja pa mazākumam. Abpusējo noraidījumu nopelnīja Juris Ziemiņš un Lauris Bajaruns. 16.minūtē Krišjānis Rēdlihs pārspēja Henriju Anču un pirmās 20 minūtes mājnieki pabeidza ar minimālu pārsvaru 1:0. Otrās trešdaļas sākumā noraidījumu par bloķēšanu saņēma Mogo aizsargs Kārlis Gustavs Logins, un Mārtiņš Cipulis realizēja skaitlisko vairākumu. Pēc divarpus minūtēm Bajaruns guva trešos vārtus, un Anča vietā viesu vārtos stājās Renārs Kazanovs. Perioda vidū Mogo nopelnīja divus noraidījumus pēc kārtas, un abus vairākumus Kurbads hokejisti pārvērta vārtu guvumos - precīzi bija Cipulis un Sandis Zolmanis. Periodā beigās Toms Hartmanis vēlreiz pārspēja Kazanovu, panākot jau 6:0 mājnieku labā. Trešajā trešdaļā Bajaruns guva vēl divus vārtus un precīzs metiens izdevās arī Zolmanim - 9:0. Līdz beidzot 55.minūtē Elviss Želubovskis vairākumā iemeta ripu arī Denija Romanovska sargātajos vārtos. Priekšpēdējā minūtē Romanovskis nopelnīja 2 minūtes par klupināšanu, bet rezultāts vairāk nemainījās - Kurbads savā laukumā izcīnīja pārliecinošu uzvaru 9:1. Jau nākamajā spēlē HK Mogo būs iespēja revanšēties - Latvijas čempioni trešdien, 22.janvārī 19:15, ar HK Kurbads hokejistiem tiksies savā Mogo hallē.