HK Mogo rezultatīvā mačā pārspēj vicelīderus HK Liepāja

Trešdien, 15.janvārī, HK Mogo savā Mogo hallē rezultatīvā Latvijas čempionāta mačā ar 7:6 uzvarēja turnīra vicelīderus HK Liepāja hokejistus. Mogo labā pa diviem vārtiem guva Rūdolfs Maslovskis un Gatis Gricinskis, pa vieniem Vladimirs Mamonovs, Juris Ziemiņš un Miks Lipsbergs. Jau spēles otrajā minūtē Ralfam Grīnbergam izdevās pārspēt Mogo vārtsargu Renāru Kazanovu, izvirzot liepājniekus vadībā. Vladimirs Mamonovs pēc četrām minūtēm iemeta ripu arī Māra Jučmaņa vārtos un izlīdzināja rezultātu. Turpinājumā viesiem izdevās realizēt divus vairākumus, un abos gadījumos precīzs bija Marks Kaļeiņikovs. Vēl bagātāka vārtiem bija otrā trešdaļa. Vispirms pēc Rūdolfa Maslovska un Jura Ziemiņa metieniem Mogo panāca neizšķirtu 3:3. Perioda vidū Martins Lavrovs un Mārtiņš Oskars Freimanis atkal panāca divu vārtu pārsvaru Liepājai. Šajā brīdī Kazanova vietu Mogo vārtos ieņēma Henrijs Ančs. Tikai 40 sekundes pēc vārtsargu maiņas Maslovskis rezultāta starpību samazināja līdz minimumam. Trešās trešdaļas sākumā 2 minūšu noraidījumu par klupināšanu saņēma liepājnieks Māris Miezis, un šoreiz Miks Lipsbergs realizēja skaitlisko vairākumu, vēlreiz panākot neizšķirtu. Pēc pusotras minūtes uz sodīto soliņu devās Liepājas uzbrucējs Māris Diļevka. Viesi mazākumu izturēja, turklāt, atgriežoties laukumā, Diļevka pārspēja arī Anču. Liepāja vadībā noturējās nepilnas četras minūtes. Sesto ripu Jučera vārtos iemeta Gatis Gricinskis. Noraidījumiem bagātas bija spēles pēdējās desmit minūtes. 57.minūtē par Elvisa Želubovska grūšanu apmalē liepājnieks Mārtiņš Ķevlis saņēma 5+20 minūšu sodu. Tūlīt gan 2 minūtes par turēšanu nopelnīja mājnieku aizsargs Agris Saviels, tomēr atkal spēlējot pilnā sastāvā pēc Želubovska un Maslovska saspēles 36 sekundes līdz mača beigām Gatis Gricinskis guva uzvaras vārtus - Mogo rezultatīvajā spēlē pārspēja turnīra vicelīderus 7:6. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 18.janvārī 15:00, Kurbads hallē tiekoties ar HK Kurbads hokejistiem.