HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē zaudē HK Zemgale/LLU

Sestdien, 30.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 0:6 zaudēja Zemgale/LLU hokejistiem. Spēles pirmajā trešdaļā viesi izvirzījās vadībā 2:0. Henriju Anču ar precīziem metieniem pārspēja Ričards Bernhards un Jegors Kurbatovs. Otrā periodā vidū pēc Sebastiana Jandas metiena jelgavniekiem izdevās realizēt vairākumu un vēl vairāk palielināt rezultāta starpību. Spēles gaita nemainījās arī trešajā trešdaļā. Aleksandrs Pavļenko guva ceturtos vārtus, un Anča vietu Mogo vārtos ieņēma Renārs Kazanovs. Arī viņam divreiz nācās izņemt ripu no saviem vārtiem. Vispirms precīzs bija Daniels Goršānovs, un vairākumā savus otros vārtus guva Janda. Nevainojamu maču viesu vārtos aizvadīja Reinis Petkus, kas Zemgale/LLU ļāva izcīnīt uzvaru 6:0. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 4.decembrī 19:00, Inbox.lv hallē tiekoties ar HK Olimp hokejistiem.