top of page

HK Mogo uzvar savus sīvākos konkurentus HK Kurbads

Trešdien, 27.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 5:2 uzvarēja savus sīvākos konkurentus HK Kurbads hokejistus. Mogo vārtus guva Jānis Ozoliņš, Juris Ziemiņš, Kārlis Ozoliņš, Vladimirs Mamonovs un Gatis Gricinskis. Pēdējo gadu sīvākie konkurenti spēli iesāka ar Henriju Anču viesu un Uldi Čalpu mājnieku vārtos. Pirmajam ripu no saviem vārtiem nācās izņemt Čalpam. Noraidījumu par klupināšanu saņēma Juris Štāls, un Jānis Ozoliņš vairākumā vadībā izvirzīja viesus. Otrās trešdaļas pirmajās deviņās minūtēs tika gūti trīs vārti. Vispirms Dāvis Straupe izlīdzināja rezultātu, bet jau pēc pusminūtes Juris Ziemiņš atkal vadībā izvirzīja Mogo. Mājniekiem vajadzēja mazliet vairāk par piecām minūtēm, lai atkal panāktu neizšķirtu - Sandis Zolmanis iemeta otro ripu arī Anča vārtos. Arī trešā perioda sākums veiksmīgāks izrādījās viesiem - trešos vārtus guva Kārlis Ozoliņš. 55.minūtē Vladimirs Mamonovs rezultāta starpību palielināja, ļaujot Latvijas čempioniem spert platu soli uzvaras virzienā. Pēc trīs minūtēm komandas saņēma abpusējo noraidījumu - Mārtiņš Cipulis par turēšanu un Elviss Želubovskis par tēlošanu. Mājnieki Čalpas vietā sūtīja laukuma spēlētāju, ko viesi 20 sekunžu laikā izmantoja savā labā - Gatis Gricinskis iemeta ripu tukšajos vārtos, un Mogo svinēja uzvaru ar 5:2. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 27.novembrī 13:30, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.