HK Mogo "bullīšu" sērijā uzvar HK Dinaburga

Otrdien, 12.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 3:2 "bullīšu" sērijā uzvarēja HK Dinaburga hokejistus. Mogo labā vārtus guva Elviss Želubovskis un Vladimirs Mamonovs. Želubovska kontā arī izškirošais pēcspēles izgājiens. Gandrīz visu spēles pirmo trešdaļu Henrijs Ančs un Ernests Valdemārs Tomass atstāja savus vārtus neskartus. Diemžēl perioda pēdējā minūtē pēc Edgara Kurmja pārkāpuma Mogo nokļuva mazākumā, un Romāns Keda 38 sekunžu laikā paguva iemest ripu Anča vārtos. Otrajā trešdaļā rezultāts nemainījās. Toties trešā perioda ceturtajā minūtē vairākumu izmantoja Elviss Želubovskis, panākot neizšķirtu. Pēc piecām minūtēm, vēl vienā vairākumā, Vladimirs Mamonovs jau izvirzīja Mogo vadībā. Un tomēr kārtējais noraidījums neļāva Latvijas čempioniem izcīnīt uzvaru pamatlaikā. Par sitienu ar nūju Ņikita Koļesņikovs saņēma 2 minūtes, un Ralfs Jevdokimovs 94 sekundes līdz perioda beigām izlīdzināja rezultātu. Pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēc garas 24 "bullīšu" sērijas Mogo izcīnīja uzvaru 3:2 - izšķirošo izgājienu realizēja Elviss Želubovskis. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 23.novembrī 13:30, savā Mogo hallē tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.