HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē pārliecinoši uzvar Prizma/IHS

Sestdien, 26.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 7:1 uzvarēja Prizma/IHS hokejistus. Mogo labā pa diviem vārtiem guva Artjoms Pankevičs un Gatis Gricinskis, pa vieniem - Rūdolfs Maslovskis, Kārlis Ozoliņš un Edgars Kurmis. Spēles pirmajā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti. Perioda vidū Artjoms Pankevičs pārspēja Prizma/IHS vārtsargu Niklāvu Rauzu, izvirzot Mogo vadībā 1:0. Otrajā trešdaļā mājnieki spēlēja daudz rezultatīvāk. Gatis Gricinskis, Rūdolfs Maslovskis un Kārlis Ozoliņš viesu vārtos sameta trīs ripas, un nepilnu minūti pēc Ozoliņa vārtiem Rauzas vietā stājās Jošihiro Kuroiva. Tomēr Pankevičam vajadzēja tikai 24 sekundes, lai pārspētu arī 26 gadus veco japāņu vārtu vīru. Perioda izskaņā arī Gricinskis guva savus otros vārtus, Kuroivas cietoksnī iemetot ripu mazākumā. Trešajā trešdaļā no abu komandu vārtiem ripa tika izvilkta pa reizei. Vispirms Niks Sandis Voiceščuks vienīgo reizi mačā pārspēja Henriju Anču, bet pēc piecām minūtēm Edgars Kurmis vairākumā atjaunoja sešu ripu pārsvaru. Atlikušajās astoņarpus minūtēs rezultās vairs nemainījās, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 7:1. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 30.oktobrī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Liepāja hokejistiem.