Želubovskis: Kopumā Mogo komandai šis turnīrs ir ar pluss zīmi

Svētdien, 20.oktobrī, HK Mogo Starptautiskās hokeja federācijas Kontinentālā kausa izcīņas 2.kārtas turnīra izšķirošajā spēlē bullīšu sērijā ar 2:3 zaudēja laukuma saimniekiem HC Donbass. Pēc turnīra savās pārdomās dalījās viens no komandas līderiem un vienlaicīgi ģenerālmenedžeris Elviss Želubovskis. Izšķirošajā spēlē piekāpties bullīšu sērijā – sajūtas laikam nebija pārāk priecīgas? Nebija priecīgas. Zaudēt nekad nav patīkami, īpaši tik svarīgā spēlē. Turklāt ielaidām otros vārtus divarpus minūtes pirms trešā perioda beigām. Tagad jau kāds brīdis pagājis, un es varu teikt, ka slikti mēs nespēlējāmn. Arī rumāņiem bija pieci seši ziemeļamerikāņi, kuri tāpat vien mums neko nedeva. Par Donbasu nemaz nerunājot, īpaši zinot viņu treniņprocesu un gatavošanos. Kopumā Mogo komandai šis turnīrs ir ar pluss zīmi. Čaļi spēlēja, sitās. Atdeva visus spēkus. Tev pašam šis bija jau trešais Kontinentālais kauss un ar Mogo orais? Sajūtas ir atšķirīgas? Ar Rīga 2000 man bija knapi pāri 20 gadiem, ar to laiku man ir grūti salīdzināt. Bet pēdējās divas reizes es nekādas lielās atšķirības nejutu. Vienmēr ir patīkami un interesanti spēlēt ar stiprām komandām nopietnā turnīrā. Pirms četriem gadiem izdevās iekļūt trešajā kārtā, šreiz bullīšos vinnēja ukraiņi. Kuri hokejisti Brovaros nospēlēja vislabāk? Varu izcelt abus vārtsargus. Abi nospēlēja ļoti labi, ļaujot divus mačus uzvarēt un trešajā tikt līdz bullīšiem. Kontinentālais kauss ir aiz muguras – Mogo dzīve atgriežas ierastajās sliedēs? Jā, tagad ir trīs brīvdienas un tad atpakaļ pie treniņiem un spēlēm. Pēdējā mēneša laikā ne visas spēles aizvadījam veiksmīgi. Tagad varam koncentrēties Latvijas čempionāta mačiem un soli pa solim atgriezties savā ierastajā līmenī. Latvijas čempionu tituls mums tomēr ir sezonas galvenais mērķis.