HK Mogo izbraukumā ar minimālu rezultāta starpību piekāpjas HK Liepāja

Sestdien, 25.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta mačā izbraukuma spēlē ar 0:1 piekāpās HK Liepāja hokejistiem. Šajā spēlē galveno lomu spēlēja abu komandu vārtsargi Renārs Kazanovs un Māris Jučers. Neskatoties uz daudzajiem noraidījumiem, pirmajās divās trešdaļās rezultāts netika atklāts. Latvijas čempioniem liktenīgs izrādījās Artūra Homjakova noraidījums trešā perioda sākumā. Mārtiņam Oskaram Freimanim vajadzēja tikai 11 sekundes, lai pārspētu Kazanovu un izvirzītu liepājniekus vadībā. Trešdaļas vidū uz mājnieku vārtiem tika nozīmēts soda metiens, tomēr Rūdolfa Maslovska izgājiens nebija veiksmīgs. Pēdējās divās minūtēs Kazanova vietā divas reizes nāca laukuma spēlētājs, tomēr izlīdzināt rezultātu rīdziniekiem neizdevās - HK Liepāja svinēja uzvaru 1:0. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs otrdien, 8.oktobrī 19:30, Arēnā Rīga tiekoties ar HK Olimp hokejistiem.