HK Mogo Latvijas čempionāta pirmajā mačā zaudē HK Kurbads

Sestdien, 7.septembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta pirmajā spēlē ar 3:5 zaudēja HK Kurbads hokejistiem. Mogo labā vārtus guva Artūrs Homjakovs, Elviss Želubovskis un Vladimirs Mamonovs. Jaunās sezonas pirmo maču HK Mogo sāka ar Henriju Anču vārtos, savukārt HK Kurbads savu vārtu drošību uzticēja Denijam Romanovskim. Pirmie vadībā izvirzījās Kurbads hokejisti – Anču pārspēja Lauris Rancevs. Pēc piecām minūtēm kapitulēja arī Romanovskis – Artūrs Homjakovs panāca neizšķirtu 1:1. Otrajā periodā Mārcis Zembergs atkal izvirzīja vadībā viesus, bet Elviss Želubovskis vēlreiz panāca neizšķirtu. Trešās trešdaļas sākums veiksmīgāks bija mājniekiem – Vladimirs Mamonovs Mogo labā guva trešos vārtus. Perioda vidū viesiem izdevās izmantot vairākumu un izlīdzināt rezultātu – vārtus guva Mārtiņš Gipters. Vēl pēc pusotras minūtes Krišjānis Rēdlihs vēlreiz pārspēja Anču, panākot 4:3. Pusotru minūti līdz trešdaļas beigām Anča vietā nāca sestais laukuma spēlētājs, un Jurim Upītim izdevās iemest ripu tukšajos Mogo vārtos, kas HK Kurbads ļāva izcīnīt uzvaru 5:3. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 11.septembrī 19:30, izbraukumā tiekoties ar HK Liepāja hokejistiem.