HK Mogo Latvijas čempionāta trešajā finālspēlē piekāpjas HK Kurbads

Pirmdien, 25.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta finālsērijas trešajā spēlē izbraukumā ar 1:3 piekāpās HK Kurbads hokejistiem. Finālsērijā vadībā joprojām ir Mogo hokejisti – 2-1. Mogo labā vienīgos vārtus guva Rihards Marenis. Latvijas čempionāta trešajā finālspēlē Mogo hokejisti vadībā izvirzījās mazākumā. Kurbads kļūdījās uz zilās līnijas, Rihards Marenis aizbēga no mājnieku aizsargiem un apspēlēja arī Uldi Čalpu. Otrā puslaika pirmajā minūtē Mārtiņš Cipulis iemeta ripu Henrija Anča vārtos un panāca neizšķirtu. Trešdaļas priekšpēdējā minūtē Jānis Sprukts meta vairāku spēlētāju aizsegā, un ripa atrada ceļu viesu vārtos. Veiksmīgs mājniekiem bija arī trešā perioda sākums. Koba Jass izdarīja negaidītu metienu un trešo reizi pārspēja Anču. Neskatoties uz asumiem laukumā un vairākiem noraidījumiem, rezultāts vairāk nemainījās, un Kurbads izcīnīja uzvaru 3:1. Finālsērijā vadībā joprojām ir Mogo – 2-1. Latvijas čempionāta finālsērijas ceturto spēli HK Mogo un HK Kurbads aizvadīs trešdien 27.martā 19:40 HK Kurbads hallē.