Mogo izcīna vēl vienu 'sauso' uzvaru pār Prizma

Svētdien, 10.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta pusfināla trešajā spēlē izbraukumā ar 3:0 uzvarēja HK Prizma hokejistus, arī visā sērijā izvirzoties vadībā 3-0. Mogo labā vārtus guva Ronalds Cinks, Elviss Želubovskis un Kaspars Saulietis. Henrijs Ančs Mogo vārtos atvairīja visus 23 pretinieka metienus. Pusfināla sērijas trešās spēles pirmajā periodā tika gūti vieni vārti - Ronlads Cinks pārspēja Jāni Auziņu un izvirzīja vadībā viesus. Otrās tresdaļas vidū ripas mājnieku vārtos iemeta arī Elviss Želubovskis un Kaspars Saulietis, panākot trīs vārtu pārsvaru. Neskatoties uz noraidījumiem bagāto trešo periodu, vārti vairāk netika gūti, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 3:0, arī visā visā pusfināla sērijā izvirzoties vadībā 3-0. Henrijs Ančs Mogo vārtos atvairīja visus 23 pretinieka metienus. Latvijas čempionāta pusfināla sērijas ceturto spēli HK Mogo un HK Prizma aizvadīs otrdien, 12.martā, 19:00 Volvo hallē.