HK Mogo izbraukuma spēlē izcīna pārliecinošu uzvaru pār HK Lido

Trešdien, 27.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē pārliecinoši ar 11:1 uzvarēja HK Lido hokejistus. Mogo labā pa diviem vārtiem guva Vladimirs Mamonovs, Juris Ziemiņš un Gatis Gricinskis, pa vieniem Toms Opelts, Deivids Sarkanis, Elviss Želubovskis, Rūdolfs Maslovskis un Kārlis Ozoliņš. Jau spēles pirmajā periodā pēc precīziem Toma Opelta, Vladimira Mamonova, Deivida Sarkaņa un Elvisa Želubovska metieniem Mogo izvirzījās vadībā 4:0, savukārt Lido Kārļa Reiņa Ribas vietā vārtos sūtīja Antonu Naumovu. Tas gan mājniekiem īpaši nepalīdzēja - otrajā trešdaļā Rūdolfs Maslovskis, Juris Ziemiņš un Gatis Gricinskis guva vēl trīs vārtus. Veiksmīgi viesi nospēlēja arī trešā perioda vidū, kad Kārlis Ozoliņš, Mamonovs un Gricinskis divarpus minūšu laikā mājnieku vārtos iemeta trīs ripas. Daņilam Ļutovam vēl izdevās pārspēt arī Renāru Kazanovu, bet priekšpēdējā minūtē Ziemiņš vairākumā pielika spēlei punktu - pārliecinoša Mogo uzvara 11:1. Par labāko spēlētāju Mogo komandā tika atzīts Rūdolfs Maslovskis, Lido - Emils Masteiko. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 2.martā 13:00, izbraukumā tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.