HK Mogo LČ mačā izcīna uzvaru pār HS Rīga

Pirmdien, 25.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 6:1 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo labā pa diviem vārtus guva Gatis Gricinskis un Juris Ziemiņš, pa vieniem Vladimirs Mamonovs un Deivids Sarkanis. PIrmajā trešdaļā abu komandu vārtsargiem Renāram Kazanovam un Rūdolfam Gustam Lazdiņam izdevās savus vārtus atstāt neskartus. Toties otrajā periodā Gatis Gricinskis, Vladimirs Mamonovs, Juris Ziemiņš un Deivids Sarkanis viesu vārtos sabēra četras ripas, piespiežot Lazdiņa vietā Rīga vārtos sūtīt Artūru Šilovu. Trešās trešdaļas vidū Raimonds Mikus Vītoliņš pārspēja arī Kazanovu, bet vēl divus vārtus mājnieku labā guva Gricinskis un Ziemiņš, ļaujot Mogo izcīnīt uzvaru ar 6:1. Par labāko spēlētāju Mogo komandā tika atzīts Andrejs Lavrenovs, Rīga - Ralfs Jevdokimovs. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 27.februārī 19:15, savā mogo hallē tiekoties ar HK Lido hokejistiem.