HK Mogo pārliecinošu uzvar HK Prizma

Sestdien, 23.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē pārliecinoši ar 4:1 uzvarēja HK Prizma hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Kaspars Sauietis, pa vieniem Elviss Želubovskis un Jānis Ozoliņš. Pirmie vārti mačā tika gūti sestajā minūtē - Kaspars Saulietis pārspēja viesu vārtsargu Klāvu Ošiņu, izvirzot Mogo vadībā. Puslaika beigās Elviss Želubovskis realizēja vairākumu un panāca 2:0. Otrajā trešdaļā Saulietis, arī vairākumā, mājniekiem guva trešos vārtus. Un tikai tad, kad Jānis Ozoliņš guva ceturtos vārtus, Prizma hokejistiem beidzot izdevās pārspēt arī Henriju Anču - precīzs bija Kārlis Tiltiņš. Vairāk vārti netika gūti un Mogo izcīnīja uzvaru 4:1. Par labāko spēlētāju Mogo komandā tika atzīts Elviss Želubovskis, Prizma - Klāvs Ošiņš. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs pirmdien, 25.februārī 19:15, savā mogo hallē tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.