HK Mogo uzvar HK Zemgale/LLU un nodrošina uzvaru regulārajā sezonā

Trešdien, 20.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 6:3 uzvarēja HK Zemgale/LLU hokejistus, nodrošinot pirmo vietu Latvijas čempionāta regulārajā sezonā. Mogo labā vārtus guva Juris Ziemiņš, Kaspars Saulietis, Deivids Sarkanis, Andrejs Lavrenovs, Kārlis Ozoliņš un Vladimirs Mamonovs. Spēles pirmajā trešdaļā teicami darbojās gan mājnieku vārtsargs Reinis Petkus, gan Mogo vārtu vīrs Henrijs Ančs. Vienīgi perioda pēdējā minūtē Jurim Ziemiņam vairākumā izdevās izvirzīt viesus vadībā. Otrajā trešdaļā Kaspars Saulietis un Deivids Sarkanis palielināja rezultāta starpību - 3:0 Mogo labā. Krietni rezultatīvāks bija mača trešais periods. Vispirms Andrejs Lavrenovs viesiem guva ceturtos vārtus. Un vienīgi 47.minūtē Ivanam Ribčikam izdevās pirmo reizi pārspēt Anču. Pēc piecām minūtēm Juliāns Misjus guva mājnieku otros vārtus, uz ko ar diviem precīziem metien atbildēja Kārlis Ozoliņš un Vladimirs Mamonovs. Precīzi minūti līdz spēles beigām uz viesu vārtiem tika nozīmēts soda metiens, ko realizēja Ivans Ribčiks. Vairāk rezultāts nemainījās, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 6:3, nodrošinot pirmo vietu Latvijas čempionāta regulārajā sezonā. Par labāko spēlētāju Mogo komandā tika atzīts Kārlis Ozoliņš, Zemgale/LLU - Artūrs Homjakovs. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 23.februārī 13:30, savā mogo hallē tiekoties ar HK Prizma hokejistiem.