HK Mogo piedzīvo zaudējumu mačā ar HK Liepāja

Sestdien, 26.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 4:5 zaudēja HK Liepāja hokejistiem. Mogo labā divus vārtus guva Vladimirs Mamonovs, pa vieniem Andris Siksnis un Elviss Želubovskis. Liepājniekiem izdevās izvirzīties vadībā jau spēles 43.sekundē, kad Henriju Anču pārspēja Bruno Zabis. Pirmās trešdaļas otrajā pusē precīzs metiens izdevās Mikam Krišam Rungovskim, kas ļāva mājniekiem panākt jau 2:0. Otrajā periodā vēlreiz Zabis un vēlāk arī Roberts Mamčics Mogo vārtos iemeta vēl diva ripas. Un tikai tad Vladimirs Mamonovs pirmo reizi pārspēja mājnieku vārtsargu Kristapu Nazarovu. Trešās trešadaļas sākumā Mamonovs un Andris Siksnis rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, tomēr Aleksandrs Visockis mājniekiem atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Spēles pēdējā minūtē, kad Anča vietā bija nācis sestais laukuma spēlētājs, Elviss Želubovskis rezultāta starpību vēlreiz samazināja līdz minimumam, bet neko vairāk panākt laika nepietika, un HK Liepāja izcīnīja uzvaru 5:4. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs, trešdien, 30.janvārī 19:00, izbraukumā tiekoties ar HK Kurbads hokejistiem.