HK Mogo pārliecinoši apspēlē HS Rīga

Sestdien, 19.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē pārliecinoši ar 6:0 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo labā vārtus guva Ronalds Cinks, Deivids Sarkanis, Krišs Lipsbergs, Rūdolfs Maslovskis, Andris Siksnis un Gatis Gricinskis. Abu komandu iepriekšējā savstarpējā spēlē pirms divām nedēļām HS Rīga izcīnīja uzvaru "bullīšu" sērijā 2:1. Šoreiz Mogo maču sāka ievērojami pārliecinošāk - Ronalds Cinks, Deivids Sarkanis un Krišs Lipsbergs jau pirmajā trešdaļā Artūra Šilova vārtos iemeta trīs ripas, un otrā perioda sākumā viņa vietā stājās Rūdolfs Gusts Lazdiņš. Viesiem vajadzēja precīzi trīs minūtes, lai Rūdolfs Maslovskis pārspētu arī Lazdiņu. Trešajā trešdaļā Andris Siksnis un Gatis Gricinskis guva vēl divus vārtus, un Mogo svinēja pārliecinošu uzvaru ar 6:0, Renāram Kazanovam atvairot visu 14 mājnieku metienus. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs, trešdien, 23.janvārī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.