HK Mogo pārliecinoši uzvar HK Lido

Trešdien, 9.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 7:1 pārliecinoši uzvarēja HK Lido hokejistus. Mogo labā pa diviem vārtiem guva Vladimirs Mamonovs un Kārlis Ozoliņš, pa vieniem Elviss Želubovskis, Kaspars Saulietis un Sergejs Teluškins. Pirmajiem vadībā izdevās izvirzīties Lido hokejistiem - Renāra Kazanova vārtos ripu iemeta Daņils Ļutovs. Uz to mājnieki atbildēja ar precīziem Vladimira Mamonova, Elvisa Želubovska un Kārļa Ozoliņa metieniem, izvirzoties vadībā ar 3:1. Otrajā trešdaļā Lido vārtsargu Kārli Reini Ribu pārspēja arī Kaspars Saulietis un Sergejs Teluškins, panākot jau 4 vārtu pārsvaru. Arī trešajā periodā Kazanovs savus vārtus atstāja neskartus, bet Mamonovs un Kārlis Ozoliņš guva savus otros vārtus. Līdz ar to Mogo izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 7:1, nostiprinoties turnīra tabulas pirmajā vietā. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs, sestdien, 12.janvārī 13:00, izbraukumā tiekaoties ar tuvākajiem sekotājiem ar HK Prizma hokejistiem.