HK Mogo uzvar Latvijas čempionus HK Kurbads

Trešdien, 12.decembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 3:2 uzvarēja titula īpašniekus HK Kurbads hokejistus. Mogo labā vārtus guva Gatis Gricinskis, Māris Jass un Deivids Sarkanis. Pirmā perioda vidū Gatis Gricinskis pārspēja Kurbada vārtsargu Uldi Čalpu un izvirzīja Mogo vadībā 1:0. Pēc divām minūtēm Juris Upītis vairākumā iemeta ripu arī Henrija Anča vārtos un izlīdzināja rezultātu. Tomēr līdzsvars uz tablo nesaglabājās ilgi - vēl pēc divām minūtēm Māriss Jass atkal izvirzīja Mogo vadībā. Otrajā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti - Jānis Sprukts otro reizi vakarā panāca neizšķirtu. Spēles liktenis izšķīrās mača 58.minūtē, kad Deivids Sarkanis trešo reizi pārspēja Čalpu, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 3:2. Par labāko spēlētāju Mogo rindās tika atzīts uzbrucējs Māris Jass, savukārt mājniekiem Mārtiņš Cipulis. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 19.decembrī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Prizma hokejistiem.