top of page

HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē zaudē HK Kurbads

Sestdien, 24.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 2:5 zaudēja Latvijas čempioniem HK Kurbads hokejistiem. Mogo labā vārtus guva Kaspars Saulietis un Renārs Demiters. Latvijas čempioniem HK Kurbads izdevās ļoti labas spēles pirmās 12 minūtes. Ēriks Žohovs, Mārtiņš Gipters un Jēkabs Rēdlihs trīs reizes pārspēja Mogo vārtsargu Renāru Kazanovu, pēc kā viņa vietu viesu vārtos ieņēma Henrijs Ančs. Otrajā trešdaļā vispirms Kaspars Saulietis un perioda otrajā pusē Renārs Demiters pārspēja arī mājnieku vārtu vīru Uldi Čalpu, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Trešās trešdaļas sākums atkal veiksmīgāks bija Kurbads hokejistiem. Mārtiņš Porejs un Mārtiņš Cipulis guva vēl divus vārtus mājnieku labā, un Kurbads izcīnīja uzvaru ar 5:2. Mogo rindās par labāko spēlētāju atzina Krišu Lipsbergu, Kurbads komandā - Mārtiņu Poreju. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 28.novembrī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Liepāja hokejistiem.