top of page

HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē uzvar HK Zemgale/LLU

Sestdien, 17.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 4:2 uzvarēja HK Zemgale/LLU hokejistus. Mogo labā vārtus guva Kaspars Saulietis, Kārlis Ozoliņš, Gatis Gricinskis un Andris Siksnis. Mogo vadībā jau pēc 66 sekundēm izvirzīja Kaspars Saulietis. Pirmā perioda 18.minūtē Ričards Bernhards vairākumā pārspēja arī Henriju Anču, panākot neizšķirtu. Tomēr jau pēc 12 sekundēm Kārlis Ozoliņš atkal vadībā izvirzīja Mogo hokejistus. Otrajā periodā Gatis Gricinskis trešo reizi iemeta ripu Reiņa Petkus vārtos, panākot mājniekiem divu vārtu pārsvaru. Šoreiz jelgavniekiem vajadzēja pavisam īsu brīdi - 37 sekundes - lai pēc Rustama Begova metiena samazinātu rezultāta starpību. Trešās trešdaļas vidū arī mājnieki izmantoja skaitlisko vairākumu - ceturtos vārtus guva Andris Siksnis. Atlikušajās nepilnās deviņās minūtēs rezultāts vairāk nemainījās, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 4:2. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs tresdien, 21.novembrī 19:30, izbraukumā tiekoties ar HK Liepāja hokejistiem.