top of page

HK Mogo garā "bullīšu" sērijā piekāpjas HK Prizma

Otrdien, 30.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē pēc garas "bullīšu" sērijas ar 2:3 piekāpās HK Prizma hokejistiiem. Mogo labā vārtus guva Kaspars Saulietis un Vladimirs Mamonovs. Abu Latvijas čempionāta vadošo komandu duelī pirmā trešdaļa izrādījās gana rezultatīva. Kaspars Saulietis jau spēles otrajā minūtē iemeta ripu Jāņa Auziņa sargātajos vārtos un izvirzīja Mogo hokejistus vadībā. Viesiem vajadzēja vairāk kā 10 minūtes, lai pārspētu arī Henriju Anču - precīzs bija Sergejs Pečura. Vladimirs Mamonovs vēlreiz vadībā izvirzīja Mogo, bet 12 sekundes līdz trešdaļas beigām Miks Lipsbergs atkal panāca neizšķirtu 2:2. Vairāk vārti netika gūti ne otrajā, ne trešajā periodā, un arī ne papildlaikā. Un arī pēcspēles metienu sērija ilgi neļāva noskaidrot uzvaretāju - tikai 32.izgājienā Aleksejs Širokovs nodrošināja Prizma uzvaru ar 3:2. Mogo komandā par labāko spēlētāju tika atzīts Andris Siksnis, Prizma - Maksims Širokovs. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs pēc izlašu pārtraukuma sestdien, 17.novembrī 13:30, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.