HK Mogo vārtiem bagātā spēlē uzvar HK Lido

Sestdien, 20.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 6:4 uzvarēja HK Lido hokejistus. Mogo labā pa diviem vārtiem guva Kārlis Ozoliņš un Elviss Želubovskis, pa vieniem Jānis Bullītis un Gatis Gricinskis. Mogo hokejisti pret Latvijas čempionāta pastarīti HK Lido aizvadīja vētrainas pirmās 23 minūtes, izvirzīdamies vadībā ar 4:0. Divas reizes Kārli Reini Ribu pārspēja Kārlis Ozoliņš un pa reizei Elviss Želubovskis un Jānis Bullītis. Taču tad otrā perioda vidū Ņikita Ivanovs un Jēkabs Siliņš divas reizes pārspēja arī Henriju Anču, panākot 2:4. Rezultatīva izrādījās arī trešā trešdaļa. Vispirms Želubovskis panāca 5:2 Mogo labā, bet tad Bulats Gaļimovs divu minūšu laikā iesita divas ripas Anča vārtos. Gatim Gricinskim gan vajadzēja tikai 21 sekundi, lai atkal atjaunotu divu vārdu pārsvaru. Atlikušajā laikā rezultāts vairāk nemainījās un Mogo izcīnīja uzvaru ar 6:4. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 24.septembrī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Lido hokejistiem.