HK Mogo uzvar HK Zemgale/LLU un atgriežas pirmajā vietā

Sestdien, 13.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 3:1 uzvarēja HK Zemgale/LLU hokejistus. Mogo labā vārtus guva Elviss Želubovskis, Vladimirs Mamonovs un Juris Ziemiņš. Gandrīz pilnas pirmās divas trešdaļas abu komandu vārtsargi Henrijs Ančs un Rihards Cimermanis atstāja savus vārtus neskartus. Jeb precīzāk 39 minūtes un 5 sekundes. Un tad 44 sekunžu laikā Elviss Želubovskis izvirzīja vadībā Mogo, un pēc Vladislava Adeļsona metiena kapitulēja arī Ančs. Kā izrādījās vēlāk, tā bija vienīgā reize, kad Henrijam bija jāizņem ripa no saviem vārtiem. Toties Cimermani trešajā periodā vēl divas reizes pārspēja Vladimirs Mamonovs un Juris Ziemiņš, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 3:1. Par labāko spēlētāju Mogo komandā tika atzīts Jānis Ozoliņš, savukārt jelgavnieku rindās tas bija vienīgo vārtu autors Vladislavs Adeļsons. Izcīnot 3 punktus, HK Mogo atkal atgriezās Latvijas čempionāta tabulas pirmajā vietā. Mogo pēc aizvadītām 8 spēlēm ir 20 punkti, Prizma seko ar 19 un Kurbads ar 15 punktiem, turklāt abas komandas ir aizvadījušas par vienu maču vairāk. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 17.septembrī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar vicelīderiem HK Prizma hokejistiem.