HK Mogo vēlreiz uzvar HK Liepāja

Mogo hokejisti pirmos vārtus guva jau spēles otrajā minūtē - liepājnieku vārtsargu Kristapu Nazarovu pārspēja Kārlis Ozoliņš. Pašās pirmā perioda beigās, kad spēlēt bija atlikušas vairs tikai 40 sekundes, Rihards Marenis dubultoja mājnieku pārsvaru. Otrās trešdaļas sākumā Egils Kalns iemeta ripu arī Renāra Kazanova sargātajos vārtos, samazinot rezultāta starpību. Tomēr jau pēc mazliet vairāk kā trīs minūtēm Andris Siksnis Mogo labā guva trešos vārtus. Neskatoties uz vairākiem noraidījumiem un liepājnieku spēlēšanu mača beigās ar sešiem laukuma hokejistiem, rezultāts vairāk nemainījās, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 3:1. Par labāko spēlētāju Mogo rindās tika atzīts Agris Saviels, Liepājai - Ričards Fomins. 26.septembra spēlē HK Mogo uzvarēja HK Liepāja papildlaikā ar 3:2. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 13.septembrī 13:30, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.