HK Mogo uzvar Latvijas čempionus HK Kurbads

Sestdien, 29.septembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 5:4 uzvarēja Latvijas čempionus HK Kurbads hokejistus. Mogo labā pa diviem vārtiem guva Rihards Marenis un Gatis Gricinskis, vienus - Kārlis Ozoliņš.

Pēdējo gadu Latvijas hokeja principiālie pretinieki maču iesāka ar Henriju Anču Mogo un Uldi Čalpu Kurbada vārtos. Pirmais kapitulēja Čalpa, Rihardam Marenim vadībā izvirzot mājniekus. Pirmais periods tā arī noslēdzās ar 1:0 Mogo labā. Otrajā trešdaļā tika gūti četri vārti. Vispirms Juris Upītis panāca izlīdzinājumu, bet tad Gatis Gricinskis, vēlreiz Marenis un Kārlis Ozoliņš trīs reizes pēc kārtas iemeta ripu Kurbada vārtos, panākot 4:1 Mogo labā. Arī trešajā periodā pirmie atzīmējās viesi - Mārtiņš Cipulis samazināja rezultāta starpību. Gan pēc nepilnām trijām minūtēm Gricinskis guva Mogo piektos vārtos, atjaunojot trīs ripu pārsvaru. Atlikušajās desmit minūtēs Cipulis un Lauris Rancevs vēl divas reizes pārspēja Anču, tomēr izlīdzināt rezultātu mājnieki neļāva, un Mogo svinēja uzvaru ar 5:4.

Par labāko spēlētāju Mogo rindās tika atzīts Gatis Gricinskis, Kurbads - Lauris Rancevs.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 13.septembrī 13:30, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.