HK Mogo Latvijas čempionāta piektajā pusfināla spēlē ar 3:4 piekāpās HK Zemgale/LLU hokejistiem

Svētdien, 4.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta piektajā pusfināla spēlē savā Mogo hallē ar 3:4 piekāpās HK Zemgale/LLU hokejistiem. Mogo labā divus vārtus guva Elviss Želubovskis, vienus Juris Ziemiņš. Zemgale/LLU pusfināla sērijā izvirzījās vadībā 3-2. Pirmie vadībā izvirzījās mājnieki - spēles astotajā minūtē Mogo vārtsargu Henriju Anču pārspēja Ivans Ribčks. Pirmā perioda otrajā pusē vispirms Elviss Želubovskis izlīdzināja rezultātu, bet priekšpēdējā minūtē Kristaps Millers izmantoja lielo vairākumu un vēlreiz vadībā izvirzīja jelgavniekus. Otrās trešdaļas sākumā vairākumu izmantoja Mogo hokejisti. Želubovskis pārspēja Reini Petku, panākot neizšķirtu 2:2. Kā izrādījās vēlāk, izšķirošie notikumi risinājās otrā perioda beigās, kad divu minūšu laikā tika gūti trīs vārti. Vispirms Ribčiks guva Zemgale/LLU trešos vārtus. Pēc pusotras minūtes Juris Ziemiņš panāca 3:3, bet vēl pēc 35 sekundēm Ribčiks atkal izvirzīja vadībā mājniekus. Trešajā trešdaļā rezultāts vairāk nemainījās, un Zemgale/LLU izcīnīja uzvaru ar 4:3. Arī pusfināla sērijā kopumā jelgavnieki atguva vadību 3-2. Pusfināla sērijas sestā spēle notiks otrdien, 6.martā 19:30, Zemgale/LLU laukumā. Sērija risināsies līdz četrām uzvarām.