HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 4:3 pagarinājumā uzvar HK Kurbads hokejistus

Trešdien, 21.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 4:3 uzvarēja HK Kurbads hokejistus. Mogo labā vārtus guva Vladimirs Momonovs, Rustams Begovs, Krists Apsītis un Juris Ziemiņš. Pirms spēles tika apbalvots Optibet hokeja līgas janvāra labākais spēlētājs Mogo aizsargs Ronalds Cinks. Arī spēles sākums mājniekiem izdevās uz priecīgas nots - ceturtajā minūtē Vladimirs Momonovs izvirzīja Mogo vadībā. Izlīdzinājumu Kurbads panāca vien otrās trešdaļas vidū pēc precīza Jāņa Straupes metiena. PIrms trešā perioda Renāru Kazanovu mājnieku vārtos nomainīja Henrijs Ančs. Trešdaļas pirmajā pusē Rustams Begovs un Krists Apsītis panāca 3:1 Mogo labā. Pēc nepilnām divām minūtēm Gatis Gricinskis samazināja rezultāta starpību, bet 30 sekundes līdz pamatlaika beigām, kad Kurbads vārtsargu Uldi Čalpu bija nomainījuši ar sesto laukuma spēlētāju, Juris Upītis panāca 3:3. Un tomēr uzvaru svinēja mājnieki - 7 sekundes līdz papildlaika beigām ripu Čalpas vārtos iemeta Juris Ziemiņš, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 4:3. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 24.februārī 13:30, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.