HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 4:3 papildlaikā uzvar HS Rīga hokejistus

Ceturtdien, 8.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 4:3 papildlaikā uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Elviss Želubovskis, pa vieniem Sergejs Teluškins un Rustams Begovs. Mogo vadībā pirmo reizi izvirzījās pirmās trešdaļas priekšpēdējā minūtē, kad Sergejs Teluškins pārspēja viesu vārtsargu Deniju Romanovski. Arī otrajā trešdaļā tika gūti vieni vārti - Elviss Želubovskis panāca 2:0 Mogo labā labā. Trešo periodu HS Rīga sāka lielajā vairākumā - īsi pirms pārtraukuma Mogo hokejisti nopelnīja divus 2 minūšu noraidījumus. Lai realizētu divu hokejistu pārsvaru viesiem vajadzēja 45 sekundes - Nikolaju Žurkovu pārspēja Māris Ļeščovs. Vēl pēc piecām minūtēm Kristiāns Zelts panāca neizšķirtu - 2:2. Rustams Begovs izvirzīja vadībā mājniekus, tomēr vienu sekundi līdz trešās trešdaļas beigām Sergejs Piskunovs vēlreiz panāca neizšķirtu. Papildlaikā veiksmīgāki bija mājnieki - Želubovskis otro reizi šajā vakarā pārspēja Romanovski un Mogo svinēja uzvaru ar 4:3. Abās komandā par labākajiem spēlētājiem tika atzīti aizsargi - Mogo rindās Jānis Bullītis, Rīga - Kaspars Alekss Krustiņš. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 10.februārī 13:30, savā Mogo hallē vēlreiz tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.