HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 4:1 uzvar HK Zemgale/LLU hokejistus

Trešdien, 10.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 4:1 uzvarēja HK Zemgale/LLU hokejistus. Mogo labā vārtus guva Ronalds Cinks, Krišs Lipsbergs, Vladimirs Mamonovs un Agris Saviels. Spēles otrajā minūtē viesu aizsargs Rimants Zeilis par turēšanu ar nūju nopelnīja 2 minūšu noraidījumu, un Ronaldam Cinkam vajadzēja tikai 8 sekundes, lai izvirzītu Mogo vadībā 1:0. Mājniekiem veiksmīgs izrādījās arī turpinājums - ceturtajā minūtē Krišs Lipsbergs otro reizi pārspēja jelgavnieku vārtsargu Rihardu Cimermani, kuru pēc brīža nomainīja Reinis Petkus. Atlikušajā pirmā perioda laikā un visā otrajā trešdaļā Mogo vārtsargs Henrijs Ančs un viņa kolēģis pretējā laukuma pusē Petkus atstāja savu vārtus neskartus. Toties trešā perioda pirmajās trijās minūtēs Vladimirs Mamonovs un Agris Saviels guva vēl divus vārtus Mogo labā. Perioda vidū Laurim Rancevam izdevās pārspēt arī Anču, samazinot rezultāta starpību. Vairāk vārti netika gūti un Mogo izcīnīja uzvaru ar 4:1. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 13.janvārī 13:30, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Prizma hokejistiem.