HK Mogo Latvijas kausa pusfinālā ar 4:2 uzvar HK Zemgale/LLU un iekļūst turnīra finālā

Trešdien, 27.decembrī, HK Mogo Latvijas kausa izcīņas pusfinālā savā Mogo hallē ar 4:2 uzvarēja HK Zemgale/LLU, iekļūstot turnīra finālā. Mogo labā vārtus guva Edgars Kurmis, Rustams Begovs, Vladimirs Mamonovs un Juris Ziemiņš. Mogo hokejisti vadībā izvirzījās pirmās trešdaļas 6.minūtē, kad Edgars Kurmis realizēja skaitlisko vairākumu. Otrā perioda 5.minūtē Rustams Begovs otro reizi pārspēja jelgavnieku vārtsargu Rihardu Cimermani. Vēl pēc desmit minūtēm Vladimirs Mamonovs vēlreiz izmantoja skaitlisko vairākumu, panākot 3:0 Mogo labā. Trešajā periodā viesiem divas reizes izdevās pārspēt arī mājnieku vārtsargu Henriju Anču. Vispirms precīzs metiens izdevās Kristapam Milleram, bet trešdaļas vidū Valentīns Feoktistovs guva vārtus vairākumā. Četras minūtes pirms trešdaļas beigām 2 minūšu noraidījumu saņēma Agris Saviels. Jelgavnieki Cimermani nomainīja ar sesto laukuma spēlētāju, un šo brīdi izmantoja Mogo uzbrucējs Juris Ziemiņš, uz savas zilās līnijas pārtverot ripu un metot to tukšajos viesu vārtos. Atlikušajā laikā, neskatoties uz Begova noraidījumu par spēles laika vilcināšanu 20 sekundes līdz spēles beigām, rezultāts vairs nemainījās, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 4:2, trešo gadu pēc kārtas iekļūstot turnīra finālā. Latvijas kausa finālā HK Mogo 2018.gada 6.februārī tiksies ar HK Kurbads hokejistiem. HK Mogo Latvijas kausu izcīnījis pēdējās divās sezonās, abās reizēs finālā pieveicot HK Kurbads. Pirms diviem gadiem Mogo bija pārāki ar 4:3, savukārt pagājušā sezonā uzvara tika izcīnīta ar rezultātu 3:2.