HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 1:2 piekāpjas HK Kurbads

Trešdien, 6.decembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 1:2 piekāpās HK Kurbads hokejistiem. Mogo labā vienīgos vārtus guva Miks Lipsbergs. Spēles pirmajās trīsarpus minūtēs pa vārtiem guva abu komandu hokejisti. Vispirms Miks Lipsbergs izvirzīja vadībā Mogo, bet pēc 28 sekundēm Gatis Gricinskis panāca neizšķirtu. Visa pārējā mača laikā kādu no vārtsargiem - Renāru Kazanovu un Uldi Čalpu - laukuma spēlētājiem izdevās pārspēt tikai reizi. Otrajā periodā Mārtiņš Gipters iemeta ripu Mogo vārtos, kas izrādījās uzvaras vērti - Kurbads izcīnīja uzvaru ar 2:1. Par labāko hokejistu Mogo komandā tika atzīts vārtsargs Renārs Kazanovs, Kurbads vienībā - Aleksandrs Galkins. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 9.decembrī 13:30, izbraukumā tiekoties ar HK Liepāja/Optibet hokejistiem.