top of page

HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 7:2 uzvar HS Rīga

Sestdien, 2.decembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 7:2 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Elviss Želubovskis, pa vieniem Jānis Ozoliņš, Rustams Begovs, Juris Ziemiņš, Andris Siksnis un Krišs Lipsbergs.

Spēles pirmajā periodā tika gūti vieni vārti - HS Rīga vārtsargu Rihardu Norvaišu pārspēja Jānis Ozoliņš. Otrajā trešdaļā Mogo hokejisti panāca jau 3:0 savā labā - precīzi pa pretinieka vārtiem meta Rustams Begovs un Juris Ziemiņš. Trešā perioda pirmajā sešās minūtēs Norvaišu pārspēja arī Andris Siksnis un Elviss Želubovskis, un viņa vietu Rīga vārtos ieņēma Denijs Romanovskis. Nepilnu minūti pēc vārtsargu maiņas Mogo nopelnīja vairākumu, kurā Želubovskis iemeta ripu arī Romanovska sargātajos vārtos - 6:0. Krišs Lipsbergs guva septītos vārtis Mogo labā, bet spēles beigās Henriju Anču divas reizes pārspēja Ralfs Cimars un Vladislavs Koniševs. Mogo izcīnīja uzvaru ar 7:2, joprojām saglabājot pirmo vietu turnīra tabulā. Par labāko hokejistu Mogo komandā tika atzīts Jānis Ozoliņš, Rīga vienībā - Ralfs Cimars. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 6.decembrī 19:15, izbraukumā tiekoties ar HK Kurbads hokejistiem.