HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 1:3 piekāpjas HK Zemgale/LLU

Sestdien, 25.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 1:3 piekāpās HK Zemgale/LLU hokejistiem. Mogo labā vienīgos vārtus guva Juris Ziemiņš. Zemgale/LLU hokejistiem spēles pirmajā trešdaļā izdevās gūt divus vārtus. Mogo vārtsargu Henriju Anču pārspēja Emīls Potāpovs un Kristaps Millers. Neskatoties uz to, ka otrajā periodā katra komanda saņēma pa pieciem noraidījumiem, arī spēlējot nevienādos sastāvos Ančs un jelgavnieku vārtsargs Rihards Cimermanis netika pārspēti. Spēles 55.minūtē Juris Ziemiņš beidzot pārspēja arī Cimermani, samazinot rezultāta starpību. Mogo vēl nomainīja Anču ar sesto laukumu spēlētāju, kas šoreiz veiksmi nenesa - tukšajos vārtos ripu iemeta Lauris Rancevs un Zemgale/LLU izcīnīja uzvaru ar 3:1. Par labākajiem hokejistiem tika atzīti abi vārtsargi - Mogo komandā Henrijs Ančs, Zemgale/LLU - Rihards Cimermanis. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 29.novembrī 19:15, Mogo hallē tiekoties ar HK Prizma hokejistiem.