HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē "bullīšu" sērijā ar 5:4 uzvar HK Liepāja/Optibet

Trešdien, 22.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta mačā pēcspēles metienu sērijā ar 5:4 uzvarēja HK Liepāja/Optibet. Spēles laikā Mogo labā divus vārtus guva Jānis Ozoliņš, pa vieniem - Miks Lipsbergs un Ronalds Cinks. Uzvaras izgājienu mājniekiem realizēja Aleksejs Širokovs. Pirms spēles ELviss Želubovskis saņēma Optibet hokeja līgas oktobra vērtīgākā spēlētāja balvu. Un arī šo spēli Elviss iesāka labi - pēc viņa un Agra Saviela piespēlēm Miks Lipsbergs izvirzīja Mogo vadībā. Otrajā trešdaļā Jānis Ozoliņš otro reizi pārspēja liepājnieku vārtsargu Vadimu Miščuku, bet pēc divām minūtēm Mārtiņam Oskaram Freimanim izdevās rezultāta starpību samazināt. Ronalds Cinks guva trešos vārtus Mogo labā, tomēr Bruno Zabis otro reizi pārspēja Renāru Kazanovu, atkal panākot minimāla rezultāta starpību. Trešā perioda otrajā minūtē Iļja Makarovs izlīdzināja rezultātu - 3:3. Jānis Ozoliņš vēlreiz izvirzīja Mogo vadībā, tomēr arī šoreiz liepājnieki panāca neizšķirtu - precīzi pa mājnieku vārtiem meta Reinis Demiters. Vairāk vārti netika gūti ne pamatlaikā, ne pagarinājumā un uzvarētāja liktenis izšķīrās "bullīšu" sērijā, kurā Mogo vārtos stājās Henrijs Ančs. Mājnieku labā uz precīzo Ronalda Cinka izgājienu liepājnieki atbildēja ar Edgara Homjakova Mogo vārtos iemesto ripu. Ančs vairāk neļāva sevi pārspēt ne Georgam Golovkovam, ne Kārlim Ozoliņam, un izšķirošs izrādījās Alekseja Širokova realizētais "bullītis" - Mogo izcīnīja uzvaru ar 5:4.

Mogo komandā par labāko hokejistu tika atzīts Renārs Kazanovs, viesiem - Edgars Homjakovs.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 25.novembrī 15:30, izbraukumā tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.