HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē pagarinājumā ar 3:2 pārspēj HK Zemgale/LLU

Sestdien, 28.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē pagarinājumā ar 3:2 uzvarēja HK Zemgale/LLU. Mogo labā vārtus guva Pauls Zvirbulis, Elviss Želubovskis un Rūdolfs Prūsis. Gandrīz pilnas pirmās 30 minūtes abu komandu vārtsargi Renāras Kazanovs un Reinis Petkus atstāja savus vārtus neskartus. Pirmajiem rezultātu izdevās atklāt mājniekiem - jelgavnieku uzbrucējs Ivans Ribčiks pārspēja Mogo vārtu vīru Kazanovu. Pēc astoņām minūtēm kapitulēja arī Petkus. Mogo hokejisti ieguva lielo vairākumu - vienlaicīgi 2 minūšu noraidījumu saņēma mājnieki Vjačeslavs Minajevs un Olafs Aploks, un sekundi pēc tam, kad abi atgriezās laukumā, Pauls Zvirbulis izlīdzināja rezultātu. Trešā perioda pirmajās piecās minūtēs tika gūti vēl divi vārti. Vispirms Imants Ļeščovs izvirzīja vadībā mājniekus, bet Elviss Želubovskis vēlreiz panāca izlīdzinājumu. Spēles 60 minūtes tā ari beidzās neizšķirti 2:2 un mača liktenis izšķīrās pagarinājumā. Tajā uzvaru izdevās izcīnīt viesiem - trešajā minūtē precīzi pa jelgavnieku vārtiem meta Rūdolfs Prūsis, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 3:2. Uzvarētējiem par labāko hokejistu tika atzīts vārtsargs Renārs Kazanovs, mājniekiem - aizsargs Mārtiņš Mežulis. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs otrdien, 31.oktobrī 19:00, izbraukumā tiekoties ar HK Prizma hokejistiem.