HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 3:2 uzvar HK Liepāja/Optibet

Sestdien, 7.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 3:2 uzvarēja HK Liepāja/Optibet. Mogo labā vārtus guva Elviss Želubovskis, Krišs Lipsbergs un Andrejs Lavrenovs. Liepājas ledus hallē pirmie vadībā izvirzījās mājnieki - Mogo vārtsargu Henriju Anču pārspēja Edgars Homjakovs. Vēl pirmās trešdaļas vidū viesi pēc precīza Elvisa Želubovska metiena panāca izlīdzinājumu 1:1. Otrajā trešdaļā tika gūti vieni vārti - Daniels Bogdzjuls vēlreiz izvirzīja vadībā mājniekus. Toties trešajā periodā Mogo hokejistiem vajadzēja tikai 33 sekundes, lai vēlreiz izlīdzinātu rezultātu - šoreiz mājnieku vārtsargu Nauri Maži pārspēja Krišs Lipsbergs. Neizšķirts saglabājās līdz pat 58.minūtei, kad Andrejs Lavrenovs liepājnieku vārtos iemeta trešo ripu, un HK Mogo izcīnīja uzvaru ar 3:2. Mogo komandā par labāko spēlētāju atzina vārtsargu Henriju Anču, mājniekiem - aizsargu Mārtiņu Oskaru Freimani. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 11.oktobrī, izbraukumā tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.