top of page

HK Mogo Latvijas čempionāta pirmajā mājas spēlē ar 4:0 uzvar HK Zemgale/LLU

Trešdien, 20.septembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta pirmajā mājas spēlē ar 4:0 uzvarēja HK Zemgale/LLU hokejistus. Vārtus Mogo labā guva Ronalds Cinks, Edgars Kurmis, Jānis Bullītis un Rūdolfs Prūsis. HK Mogo hokejistiem vadībā izdevās izvirzīties pirmās trešdaļas pēdējā minūtē - pēc Andra Siksņa piespēles Ronalds Cinks ar precīzu metienu pārspēja jelgavnieku vārtsargu Rihardu Cimermani. Otrajā periodā mājnieki Cimermanim vēl divas reizes nācās izņemt ripu no saviem vārtiem. Vispirms Edgars Kurmis guva otros vārtus, un pēc piecām minūtēm precīzi metā arī Jānis Bullītis. Trešajā periodā vēl vienus vārtus guva Rūdolfs Prūsis un Mogo izcīnīja uzvaru ar 4:0. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 23.septembrī, tiekoties ar HK Prizma hokejistiem.