HK Mogo Latvijas čempionāta ceturtajā pusfināla spēlē ar 5:4 uzvarēja HK Liepāja, sērijā panākot nei

Svētdien, 19.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta pusfināla sērijas ceturtajā spēlē izbraukumā ar 5:4 uzvarēja HK Liepāja hokejistus, izlīdzinot rezultātu visā sērijā 2-2. Mogo labā divus vārtus guva Rustams Begovs, pa vieniem Edgars Kurmis, Pauls Zvirbulis un Raimonds Vilkoits.

HK Liepāja hokejistiem izdevās lielisks mača sākums - 12 minūšu laikā Mogo vārtos trīs ripas iemeta Marks Kaļeiņikovs, Māris Miezis un Martins Lavrenovs. Tomēr vēl līdz pirmās trešdaļas beigām divas ripas no saviem vārtiem bija spiests izņemt arī liepājnieku vārtsargs Vadims Miščuks - precīzi metieni izdevās Edgaram Kurmim un Paulam Zvirbulim. Otrā perioda sākumā Kaļeiņikovs saņēm 2 minūšu sodu un vairākumu izdevās realizēt Raimondam Vilkoitam - 3:3. Mača izšķirošie notikumi risinājās trešās trešdaļas pašās beigās. Vispirms 58.minūtē Rustams Begovs izvirzīja Mogo vadībā, bet jau pēc pusotras minūtes Begovs guva vārtus arī mazākumā, panākot 5:3 rīdzinieku labā. Precīzi minūti līdz spēles beigām liepājnieku varākumu realizēja Raimonds Tūbelis. Pēdējā minūtē vārti vairs netika gūti, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 5:4, , izlīdzinot rezultātu visā sērijā 2-2

HK Mogo un HK Liepāja pusfināla sērijas piektā un izšķirošā spēle notiks otrdien, 21.martā Mogo hallē.